Hizmetler

HİZMETLERİMİZ

EŞSİZ MANZARA VE HİZMETİMİZLE EN UNUTULMAZ ORGANİZASYONLAR

Blue Balo ve Toplantı Salonu, 400 kişiye kadar olan seminerleriniz, şölenleriniz, resmi kabul ve davetleriniz, düğün ve nişan törenleriniz, iş toplantılarınız ve diğer etkinlikleriniz için başarılı organizasyonel yapısıyla hizmet vermektedir.

Marmara Denizi’ni kucaklayan balo salonunda gerçekleştireceğiniz organizasyonlarla unutulmaz olacaksınız.

FİTNESS CLUB

Kulübümüzde sağlık ve güzellik gibi birbirinden ayrılmayan iki unsuru geniş bir hizmet yelpazesi ve uzman kadrosu ile bütünleştirdik.

Gündelik hayatınızın yoğunluğundan sıyrılıp nefes almak için ruhunuzu spor ile besleyin. Samimi bir atmosfer, nefis bir ortam, çeşitli aktiviteler…

• 10:30 – 22:00 saatleri arasında haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

BLUE SPA

BLUE MUDANYA’NIN EŞSİZ MANZARALI HAVUZU İLE TANIŞTINIZ MI?
Marmara Denizi ile birleşme hissi veren kapalı havuzumuz misafirlerimize mavinin sonsuzluğunu deneyimleme imkanı sunuyor. Farklı derinliklere sahip olan özel formlu havuzumuz yaz-kış misafirlerimizin hizmetindedir.
BUHAR ODAMIZDA ŞEHRİN STRESİNDEN UZAKLAŞIN.
Sağlık ve güvenlik kriterlerine uygun özel olarak dizayn edilmiş buhar odamızda bedensel ve ruhsal olarak rahatlamanın keyfini çıkaracaksınız.
GERÇEK SAUNA KEYFİ BLUE SAUNA’DA!
Gelenekselleşmiş bir dünya kültürü haline gelen sauna, Blue Mudanya Hotel’de yerini alıyor. Yüksek ısısı sayesinde kan akışınızı tekrardan düzenleyerek kaslarınızın gevşemesini sağlayan sauna, hem konaklama hem de yaşam kalitenizi artıracak…
BLUE SPA KADIN ERKEK TÜRK HAMAMI, SAUNA KADIN ERKEK AYRI KULLANIMINA UYGUN
Kültürümüzün vazgeçilmezi olan Türk Hamamı, Blue Mudanya’da sağlık, güvenlik ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde hizmet vermektedir. Rahatlatıcı bir konaklama deneyimine dair her şeyi Blue Mudanya Hotel’de bulabilirsiniz.

ÇAMAŞIR YIKAMA HİZMETİ

Otelimiz konuklarının günlük hayattaki pek çok ihtiyacını karşılayan Blue Laundry Service eşyalarınızın temizlik ve ütü işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirerek doğru ve hızlı bir hizmet sunmaktadır. Blue Laundry Service, resmi tatiller haricinde 10.30-18.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.